Om Os

Professionel økonomisk assistance
Hos Aconta, har vi en stor passion for nøjagtighed og professionalisme. Med mange års erfaring indenfor bogholderi og regnskab, udfører Aconta din opgave til punktlighed, indenfor de gældende regler. Vi tager os tid til vores kunder, og sætter en ære i, at vores arbejde altid udføres til perfektion. Kontakt os, og få et uforpligtende tilbud.
293
Tilfredse Kunder
125
BOGFØRINGSABONNEMENTER
1130
INDBERETTEDE REGNSKABER
5620
Kopper Kaffe

Frederik Ploug Klitgaard

Ejer
frederik@aconta.dk
+45 2856 2999

Stine Maria Klitgaard

Ejer
stine@aconta.dk
+45 5217 7299

Fredrik Dudek Knudsen

Driftschef
fredrik@aconta.dk
+45 2685 9299

Mikkel Jørgensen

Regnskabsmedarbejder
mikkel@aconta.dk
+45 2678 9824

Skærmbillede 2020-07-02 kl. 13.21.27

Christina Nielsen

Regnskabsmedarbejder
christina@aconta.dk
+45 2624 5599

Niels Holme Pedersen

Regnskabsmedarbejder
niels@aconta.dk
+45 2211 4162

Alexander Vinderslev

Regnskabsmedarbejder
alexander@aconta.dk
+45 2887 2699

Magnus Berger

Regnskabsmedarbejder
magnus@aconta.dk
+45 2644 8259

Martin Klysner

Regnskabsmedarbejder
martin@aconta.dk
+45 2624 6699

Nala

Hyggespreder
Kontaktes bedst med hundekiks