Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/6/d/0/aconta.dk/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2339 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/6/d/0/aconta.dk/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2343 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/6/d/0/aconta.dk/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3165 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/6/d/0/aconta.dk/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2339) in /customers/6/d/0/aconta.dk/httpd.www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 58 Om os – aconta

Om Os

Professionel økonomisk assistance
Hos Aconta, har vi en stor passion for nøjagtighed og professionalisme. Med mange års erfaring indenfor bogholderi og regnskab, udfører Aconta din opgave til punktlighed, indenfor de gældende regler. Vi tager os tid til vores kunder, og sætter en ære i, at vores arbejde altid udføres til perfektion. Kontakt os, og få et uforpligtende tilbud.
208
Tilfredse Kunder
79
BOGFØRINGSABONNEMENTER
525
INDBERETTEDE REGNSKABER
4820
Kopper Kaffe

Frederik Ploug Klitgaard

Ejer
frederik@aconta.dk
+45 2856 2999

Stine Maria Klitgaard

Ejer
stine@aconta.dk
+45 5217 7299

Mikkel Jørgensen

Finans
mikkel@aconta.dk
+45 2678 9824

Frederik Dudek Knudsen

Finans
fredrik@aconta.dk
+45 2685 9299

Kasper Hjuler

Finans
kasper@aconta.dk
+45 2887 2699

Niels Holme Pedersen

Finans
niels@aconta.dk
+45 2211 4162

Alexander Lytton

Sælger
alexander@aconta.dk
+45 2644 8259

Nala
Hyggespreder