Om Os

Professionel økonomisk assistance
Hos Aconta, har vi en stor passion for nøjagtighed og professionalisme. Med mange års erfaring indenfor bogholderi og regnskab, udfører Aconta din opgave til punktlighed, indenfor de gældende regler. Vi tager os tid til vores kunder, og sætter en ære i, at vores arbejde altid udføres til perfektion. Kontakt os, og få et uforpligtende tilbud.
195
Tilfredse Kunder
75
BOGFØRINGSABONNEMENTER
521
INDBERETTEDE REGNSKABER
4820
Kopper Kaffe

Frederik Ploug

Ejer
frederik@aconta.dk
+45 2856 2999

Stine Maria Klitgaard

Ejer
stine@aconta.dk
+45 5217 7299

John Ingstrup

Sælger
john@aconta.dk
+45

Connie Yndal

Finans
connie@aconta.dk
+45 2887 2699

Frederik Dudek Knudsen

Finans
fredrik@aconta.dk
+45 2685 9299

Kasper Hjuler

Studiemedhjælper
kasper@aconta.dk

Niels Holme Pedersen

Finans
niels@aconta.dk
+45 2211 4162

Mikkel Jørgensen

Finans
mikkel@aconta.dk
+45

Nala
Hyggespreder